Kvantové opravy
Vzestup po úrovních vědomí
Chorvatsko, 15. – 22. června 2019

Toužíme po klidu, radosti a harmonii ve vnějším světě i po klidu mysli, ale k tomuto cíli lze dojít jen pokud dosáhneme vysokých úrovní vědomí. Jako bonus k tomu, přichází i velký příliv energie, jasná intuice a kreativita. S rostoucí úrovní vědomí roste zároveň náš vliv ve vnějším světě. Vše se začíná dít samo bez velkého úsilí a s maximální lehkostí. Život je pak skutečnou zábavou.

Kvantové opravy nám umožňují odstranit vemi rychle podvědomá nastavení, která nám brání dosahovat vysokých stavů vědomí.

Se vzrůstající úrovní vědomí zcela samozřejmě a exponenciálně sílí naše energie. Snadno překonáváme životní nesnáze a lehce se nám daří dosahovat svých záměrů. Jsme schopni dělit se o energii s ostatními aniž bychom nějakou ztratili.

Během kurzu využijeme velmi silné kombinace jednoduchých meditací a Kvantových oprav k tomu, abychom snadno dosáhli vnitřního vysvobození. Týdenní pobyt v krásném prostředí Chorvatstka i blízkost moře nám poskytnou dostatek klidu, času a prostoru věnovat se i osobním potížím, na které nezbývá v každodenním shonu dost času nebo energie.

Letní kurz Vzestup po úrovních vědomí

Tento letní kurz pro vás bude zcela jistě nezapomenutelným celoživotním zážitkem.

Letní kurz Vzestup po úrovních vědomí

Letní pobyt, který prospěje vaší duši i tělu

David R. Hawkins stanovil tisícibodovou stupnici úrovní vědomí, která nám ozřejmuje, proč se lidé chovají, jak se chovají, co prožívají a jaký mají pohled na svět. Znamená to, že každý je zásadně omezen filtrem vidění a prožívání, které nelze překročit.

Průměrný člověk se za celý svůj život posune na této stupnici vědomí o 3-5 bodů. Znamená to, že se vlastně nikdy nic v životě a v prožívání nezmění a když, tak minimálně.

Díky Kvantovým opravám se ale dokážeme posunou o desítky a někdy i stovku bodů třeba jen během jediného roku. Zásadně se mění náš život od dramat ke klidu a vyrovnanosti. Přichází vnitřní klid, harmonie a nadhled, které jsme schopni vnímat v každém okamžiku života a tuto zkušenost předáváme pak ve svém okolí.

Na co se můžete těšit

Pobytový kurz nám umožňuje věnovat se do hloubky tématům, na které nemáme ve svém běžném životě dostatek času.

Čeká vás meditace na úrovně vědomí, abychom všichni poznali prožitky vysokých stavů vědomí.

Budeme vyhledávat a opravíme situace v minulosti, které způsobili snížení úrovně vědomí, nebo které znemožňují posun k vyšším úrovním.

Opravíme nejrůznější strachy a obavy, karmické zátěže a odstraníme osobní i kolektivní přesvědčení.

Program kurzu je rozdělen do dvou bloků. Dopoledne (9-11 hodin) a odpoledne (17-19 hodin).

Součástí kurzu budou i společné meditace zklidnění mysli, na prázdnotu, ale i ochranné meditace.

Večerní setkání na terase pak můžeme využít ke sdílení svých zkušeností a zodpovězení dotazů

Kurz Úrovně vědomí
Kurz Úrovně vědomí
Kurz Úrovně vědomí

Meditace v ústraní daleko od ruchu civilizace nás vede mnohem hlouběji k pochopení a prožitku naší podstaty. Konečně jsme obklopeni pozitivní energií přírody, která nám pomáhá regenerovat vnitřní síly.

Užitečné informace

Termín konání

15. – 22. června 2019.
V sobotu odpoledne příjezd. Odjezd je další sobotu dopoledne.

Místo konání

Čiovo, Chorvatsko. Čiovo je vzdálené 32 km od Splitu.

Ubytování

Ubytování v apartmánech ve čtyřech domech. Domy jsou blízko moře a jsou od sebe vzdáleny pár desítek metrů.

Stravování

Součástí pobytu je zdraví prospěšná přírodní strava v rozsahu plné penze, tj. snídaně, oběd, svačina, večeře (v pravidelných časech a po dohodě s účastníky). Osvěžující nápoje jsou k dispozici po celý den. Jídelníček je sestavován na základě makrobiotického systému stravování tak, aby odpovídal horkému počasí a přímořskému podnebí, a tudíž nás příjemně ochlazoval.

Cena, rezervace a platba

Informace o cenách pobytu a rezervaci najdete na stránce cestovní kanceláře Duhový koník, která celý pobyt zajišťuje.

Chci více informací