NAJDĚTE SVOU SVOBODU
Online seminář

Svoboda – jedno jediné slovo, které vyjadřuje tolik dobrého. Být svobodný, by chtěl snad každý. Představy o svobodě se ale mohou u každého lišit. Skutečná svoboda není v penězích či více či méně exotických zážitcích. Svoboda začíná tam, kde jsme schopni prožívat svět tak, jak opravdu chceme. Bez rušivých a nepříjemných emocí a pocitů nebo podvědomých programů, které nás stále více svazují.

Za našimi životními problémy, prožitky a nakonec i nemocemi jsou emoce a pocity ze situací, které nám vytvářejí stres. Všude v knihách a videích se dozvídáme obecné rady, které nám ale nakonec stejně nefungují, protože jsou buď složité nebo nepochopitelné. V horším případě obojí.

To, co potřebujeme vědět je, jak se dostat k příčinám potíží a co udělat, aby rychle zmizely. A navždy.

Seminář žij tady a teď 1

Online seminář Najděte svou svobodu, vás provede jednoduchou technikou, díky které přestanete být jen loutkou v rukou osudu. Sami si začnete určovat, jak se budete ve svém životě cítit a jak se bude váš život odvíjet.

Mám rád kuchařky

Mám rád kuchařky, protože mi dávají jednoduché postupy a vím, jaký bude výsledek. Stejně jednoduché postupy pro svůj život najdete v online semináři Najděte svou svobodu.

Online seminář je určen pro všechny, kdo už přečetli stohy knih a absolvovali nespočet přednášek či seminářů a přesto jim schází praktické postupy, jak se zbavit jakýchkoliv potíží a žít spokojený život.

Seminář žij tady a teď 2

Co získáte?

Velké množství informací ve dvanácti videích, které vás obohatí.

Zjistíte, jak snadné je najít příčiny mnoha potíží, které ve svém životě prožíváte.

Rychle se naučíte, jak vyřešit mnoho problémů, které vás mohly omezovat třeba desítky let.

Naučíte se, jak se vyrovnat se situacemi nebo i vztahy, které vás limitují dlouhou dobu. Protože jedině pokud dokážete přijmout svět takový jaký je, můžete být konečně opravdu prospěšní svému okolí.

Jako dáreček od nás dostanete knihu Univerzální zákony života, která vám pomůže orientovat se ve svém životě a situacích a také předcházet potížím.

Poznáte, že z každé životní situace si můžete odnést mnoho dobrého, i když se může zdát sebehorší.

Dozvíte se, jak zjistit skutečnou pravdu na základě svalového testu, a jak se díky tomu orientovat v životě.

Videa můžete sledovat z pohodlí svého domova nebo všude tam, kde máte připojení k internetu. A ušetříte i svůj čas cestováním a pobytem mimo domov.

12 videí o celkové délkce 324 minut.

Scripta s praktickými postupy.

Cena online semináře je 3 000 Kč

Objednat

Seminář žij tady a teď 3

Nic neriskujete

Prohlédněte si všechna videa. Vyzkoušejte si, jestli vám to funguje. Pokud zjistíte, že vám techniky popsané ve videích nefungují, nevadí. Napíšete nám e-mail, že končíte. Obratem vám pošleme peníze zpět, bez dalších otázek. Takhle jednoduché to je. Máte na to čtrnáct dnů. Nic neriskujete. Nikomu nic nevysvětlujete. Riziko bereme na sebe…

Seminář žij tady a teď 3

Bonus navíc

Jde mi o to, aby se každý účastník semináře všechno dobře naučil. A proto pro všechny absolventy pořádáme jednou za měsíc pravidelná sobotní setkání, na nichž si společně upevňujeme získané dovednosti a je tu i prostor pro řešení jakéhokoliv aktuálního problému.

Navíc se ještě máme možnost setkávat obvykle jednou za dva týdny na Klubech - odpoledních setkáních, která jsou místem pro sdílení zkušeností a novinek. Konají se v Českých Budějovicích a v Praze.