Semináře ze kterých si můžete vybrat

Představte si svůj život takový, jaký byste ho opravdu chtěli mít. Zvládat všechno s nadhledem, mít dobrou náladu a stále dost energie. Zdá se vám to nepravděpodobné? Z vlastní zkušenosti vím, že je to možné. Stačí jen udělat první krok.

KVANTOVÉ OPRAVY

Seminář Kvantové opravy

SEMINÁŘE SE MŮŽETE ZŮČASTNIT V PRAZE
O tom, že tento svět je kvantový, že jeho fungování je založeno na pouhé myšlence, zjistíte na tomto víkendovém semináři, kde se i naučíte, jak s technikou Kvantových oprav pracovat.

Chci vědět víc

PĚT DIMENZÍ ŽIVOTA
Online seminář

Seminář Pět Dimenzí Života

5 DIMENZÍ ŽIVOTA je unikátní online program, kterým uvedete do rovnováhy všechny oblasti vašeho života tak, aby bezvadně fungovaly. Každá z pěti oblastí, pokud nefunguje, ovlivňuje negativně i ty ostatní.

Jestliže jsou ve vzájemné rovnováze, vše se nám daří a prožíváme harmonii a hojnost. Pokud je ale rovnováha vychýlena, prožíváme větší či menší problémy i ve všech ostatních dimenzích života.

Zbavte se veškeré zátěže a vzlétněte s námi.

Chci vědět víc

NAJDĚTE SVOU SVOBODU
Online seminář

Seminář Najděte svou svobodu

SVOBODA ZAČÍNÁ TAM, KDE SI SAMI URČUJEME, JAK SE BUDEME CÍTIT.
Inspirativních knih a videí je nepřeberné množství. Skutečné praktické postupy, jak se zbavit mnoha svých problémů, najdete v tomto video semináři. Poznáte velice rychle, jak je snadné zbavit se problému, který vás trápil třeba desítky let. Získáte skutečnou svobodu a opravdový vliv na svůj vlastní život. Navíc se k informacím můžete podle libosti vracet klidně i z pohodlí svého domova.

Chci vědět víc