Zjistěte, jaké je vaše životní poslání hned teď.

NAJDI SVŮJ CÍL Online seminář ZDARMA

Konzultace2
 

Semináře ze kterých si můžete vybrat

Představte si svůj život takový, jaký byste ho opravdu chtěli mít. Zvládat všechno s nadhledem, mít dobrou náladu a stále dost energie. Zdá se vám to nepravděpodobné? Z vlastní zkušenosti vím, že je to možné. Stačí jen udělat první krok.

KVANTOVÉ OPRAVY

Seminář Kvantové opravy

SEMINÁŘE SE MŮŽETE ZŮČASTNIT V PRAZE, V HRADCI KRÁLOVÉM A V PLZNI.
O tom, že tento svět je kvantový, že jeho fungování je založeno na pouhé myšlence, zjistíte na tomto víkendovém semináři, kde se i naučíte, jak s technikou Kvantových oprav pracovat.

Chci vědět víc

PĚT DIMENZÍ ŽIVOTA
Online seminář

Seminář Pět Dimenzí Života

5 DIMENZÍ ŽIVOTA je unikátní online program, kterým uvedete do rovnováhy všechny oblasti vašeho života tak, aby bezvadně fungovaly. Každá z pěti oblastí, pokud nefunguje, ovlivňuje negativně i ty ostatní.

Jestliže jsou ve vzájemné rovnováze, vše se nám daří a prožíváme harmonii a hojnost. Pokud je ale rovnováha vychýlena, prožíváme větší či menší problémy i ve všech ostatních dimenzích života.

Zbavte se veškeré zátěže a vzlétněte s námi.

Chci vědět víc

NAJDĚTE SVOU SVOBODU
Online seminář

Seminář Najděte svou svobodu

SVOBODA ZAČÍNÁ TAM, KDE SI SAMI URČUJEME, JAK SE BUDEME CÍTIT.
Inspirativních knih a videí je nepřeberné množství. Skutečné praktické postupy, jak se zbavit mnoha svých problémů, najdete v tomto video semináři. Poznáte velice rychle, jak je snadné zbavit se problému, který vás trápil třeba desítky let. Získáte skutečnou svobodu a opravdový vliv na svůj vlastní život. Navíc se k informacím můžete podle libosti vracet klidně i z pohodlí svého domova.

Chci vědět víc